krbyvysocina.cz

Carbel krbová kamna MAIA ROUND

Zcela unikátní produkt Carbel krbová kamna MAIA od výrobce s dobrým jménem CARBEL lze koupit aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu. Právě lze objednat jen za 37 994 Kč.
Carbel krbová kamna MAIA ROUND
Ověřit dostupnost »
Značka: CARBEL
37 994

Krbová kamna MAIA ROUND
Krbová kamna modelu MAIA ROUND jsou charakteristická svým elegantním, hranatým designem a velkým prosklením dvířek, které nabízí neomezený pohled na plameny. Jejich štíhlá a geometrická konstrukce kombinuje precizní zpracování se špičkovými technologiemi uvnitř. Tato krbová kamna jsou bez výměníku a teplo z nich vyzařuje do okolí formou sálání. Díky neustálým inovacím poskytují efektivní spalování dřeva, vytvářejí minimální odpad a jejich ovládání je velmi pohodlné. Vnitřní topeniště je vyrobeno z odolných desek z expandovaného vermikulitu a speciálního anorganického pojiva, které zaručuje vysokou odolnost vůči extrémním teplotám a teplotním šokům. Díky sekundárnímu přívodu vzduhu, který je navíc regulovatelný, se dvojité sklo velkých dvířek samo čistí, takže si můžete vychutnat nerušený výhled na plápolající plameny. Tato krbová kamna jsou ideální pro rychlé vytápění velkých prostor a díky jejich schopnosti efektivně vytápět i menší objekty jsou oblíbené nejen mezi majiteli chat a chalup. Krb je vyroben z oceli o velké tloušťce s kvalitní povrchovou úpravou a jeho dominantním prvkem jsou skleněná dvířka s dvojitým sklem a vysokou odolností vůči teplu.

Moderní design
Vysoká účinnost
Jmenovitý výkon 7,2 kW
 Regulovatelný výkon od 4,0 do 11,0 kW
Vylepšená dynamika spalovacího procesu
Špičková kvalita dílenského zpracování
Opláštění vyrobeno ze silnostěnné oceli
Přesná a jednoduchá regulace primárního a sekundárního vzduchu
Splňuje nejpřísnější ekologické limity a mezinárodní certifikáty
Palivo – kusové dřevo
Barva – antracitově šedá

Ostatní parametry: Účinnost kamen 80,95 %. Typ kamen teplovzdušná. Popelník Ano. Přikládání přední. Délka polen 30 cm. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ano