krbyvysocina.cz

Expres Menu Gulášová polévka 2 porce 600g

Kvalitní a oblíbený produkt Expres Menu Gulášová polévka 2 s osvědčenou značkou EXPRES MENU máte možnost pořídit zde teď za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 109 Kč.
EAN: 8594043790780
Expres Menu Gulášová polévka 2 porce 600g

Expres Menu Gulášová polévka 2 porce 600g
Naše bohatá svačinová polévka nabízí lahodné kousky hovězího masa a brambor. Maso je orestované s cibulkou a paprikou, zalité hovězím vývarem. Polévka je dokonale okořeněná majoránkou a česnekem.
Složení:hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), brambory, hovězí maso přední, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, česnek, sůl kamenná, mletá paprika, majoránka, kmín, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 257 kJ. Energetická hodnota 61 kcal. Sacharidy 6,1 g. Bílkoviny 3,9 g. Nasycené mastné kyseliny 0,9 g. z toho cukry 0,9 g. Tuky 2,7 g