krbyvysocina.cz

Expres Menu Kuře na paprice s těstovinami 1 porce 500g

Tento žádaný produkt Expres Menu Kuře na paprice s od skvělého a známého výrobce EXPRES MENU snadno můžete získat u nás nyní téměř zdarma! Výhodně za super cenu 149 Kč.
EAN: 8594043795433
Expres Menu Kuře na paprice s těstovinami 1 porce 500g

Expres Menu Kuře na paprice s těstovinami 1 porce 500g
Kuřecí stehna nakrájená na kousky a dušená do měkka v omáčce, která je připravená na cibulovém základě se sladkou paprikou a smetanou. Jako příloha jsou fusilli z rýžové mouky.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:fusilli (40 %) (rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl, kurkuma), kuřecí maso stehenní (24 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), mléko, smetana, cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, sůl kamenná, paprika mletá (0,5 %).
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 100 kcal. Energetická hodnota 421 kJ. Sacharidy 14 g. Bílkoviny 6 g. Nasycené mastné kyseliny 0,4 g. z toho cukry 0,7 g. Tuky 2,2 g