krbyvysocina.cz

Expres Menu Žampionový krém 2 porce 600g

Tento velmi žádaný produkt Expres Menu Žampionový krém 2 pocházející od značky EXPRES MENU jednoduše naleznete zrovna dneska za výborné peníze. Nabídka již od 99 Kč.
EAN: 8594043795839
Expres Menu Žampionový krém 2 porce 600g

Expres Menu žampionový krém 2 porce 600g
Tato sytá polévka je plná chuti díky žampionům, které byly restovány s jemně nakrájenou cibulkou a pečlivě vybranými kořeními. Smetana a máslo jí pak dodávají jemnost.
TIP! Tuto polévku si nejlépe vychutnáte s křupavě opečenými krajíčky bagety na másle.
Složení:žampiony (21,3 %), mléko, smetana, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, máslo, sůl kamenná, kmín, pepř.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 190 kJ. Energetická hodnota 45 kcal. Sacharidy 4,4 g. Bílkoviny 1,4 g. Nasycené mastné kyseliny 1 g. z toho cukry 1 g. Tuky 2,7 g