krbyvysocina.cz

Expres Menu Butter chicken s basmati rýží 1 porce 500g

Nový produkt Expres Menu Butter chicken s basmati s pečetí kvality od značky EXPRES MENU seženete u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď v akci 179 Kč.
EAN: 8594043795495
Expres Menu Butter chicken s basmati rýží 1 porce 500g

Expres Menu Butter chicken s basmati rýží 1 porce 500g
Kousky pečených kuřecích prsou v jemné smetanové indické omáčce, která je připravená s originálními kořením garam masala, zázvorem, kurkumou a koriandrem. Jako příloha se podává prémiová rýže basmati.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:rýže basmati (40 %), kuřecí prsa (24 %), rajčata krájená [rajčata (60 %), rajčatová šťáva, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová], smetana, máslo (4,3 %), cibule, řepkový olej, koření garam masala (koriandr, kmín, jamajský pepř, muškátový oříšek, pepř, kardamom, hřebíček, fenykl a bobkový list), limetková šťáva, česnek, sůl kamenná, koriandr, zázvor mletý, kurkuma, skořice mletá, římský kmín.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 914,4 kJ. Energetická hodnota 217,7 kcal. Sacharidy 17,7 g. Bílkoviny 7,7 g. Nasycené mastné kyseliny 6,2 g. z toho cukry 1,6 g. Tuky 12,8 g