krbyvysocina.cz

Expres Menu Ratatouille s quinoou 1 porce 400g

Akční kus Expres Menu Ratatouille s quinoou od značky s dlouholetou historií EXPRES MENU jednoduše můžete sehnat ještě dnes skutečně výhodně. V akci od 149 Kč.
EAN: 8594043795778
Expres Menu Ratatouille s quinoou 1 porce 400g

Expres Menu Ratatouille s quinoou 1 porce 400g
Tradiční francouzské pokrm z lehkých zeleninových surovin jako cuketa, lilek, paprika, rajčata a cibule, které jsou smíchané s quinoou.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:quinoa (17,5 %), papriky, rajčata, lilek, cuketa, cibule, sůl kamenná, česnek, provensálské koření, pepř.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 340,8 kJ. Energetická hodnota 81,1 kcal. Sacharidy 15,1 g. Bílkoviny 3,5 g. Nasycené mastné kyseliny 0,1 g. z toho cukry 3 g. Tuky 1,4 g