krbyvysocina.cz

Expres Menu Boloňská omáčka s fusilli 1 porce 500g

Tento výjimečný kus Expres Menu Boloňská omáčka s fusilli od společnosti s předním postavením na trhu EXPRES MENU máte možnost nakoupit právě dnes za super cenu. V současnosti za 159 Kč.
EAN: 8594043795815
Expres Menu Boloňská omáčka s fusilli 1 porce 500g

Expres Menu Boloňská omáčka s fusilli 1 porce 500g
Tradiční italská omáčka připravená z mletého hovězího masa, šťavnatých rajčat, kořenové zeleniny a aromatických bylinek s nádechem Středomoří. Přílohou jsou těstovinová vřetena z rýžové mouky.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:rýžové těstoviny (40 %) (rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl, kurkuma), hovězí maso přední (24 %), rajčata sterilovaná (20 %) [rajčata (60 %), rajčatová šťáva, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová], rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), cibule, řepkový olej, sůl kamenná, cukr řepný, česnek, oregano, kmín, pepř.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 581,7 kJ. Energetická hodnota 138,5 kcal. Sacharidy 18,5 g. Bílkoviny 5,6 g. Nasycené mastné kyseliny 1,7 g. z toho cukry 2,4 g. Tuky 5,6 g