krbyvysocina.cz

Expres Menu Vývar slepičí 2 porce 500g

Hodně žádaný produkt Expres Menu Vývar slepičí 2 od značky s dobrým jménem EXPRES MENU snadno pořídíte zde teď za nejnižší cenu. Nabídka již od 99 Kč.
EAN: 8594043795211
Expres Menu Vývar slepičí 2 porce 500g

Expres Menu Vývar slepičí 2 porce 500g
Vývar z kořenové zeleniny a slepic, který byl šetrně tažený po dobu 15 hodin a jemně osolený. Tento vývar je ideální jako základ pro polévky a omáčky, nebo jako samostatný pokrm, který vás perfektně zahřeje během chladných dnů. Přidá vašim jídlům neodolatelnou chuť, a to vše bez použití chemie či dalších dochucovadel.
Složení:Slepičí vývar (voda, slepice bez drobů, mrkev, petržel, cibule, celer, česnek, sůl kamenná, bobkový list, nové koření, pepř celý).
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 8 kcal. Energetická hodnota 35,1 kJ. Sacharidy 0,7 g. Bílkoviny 1,2 g. Nasycené mastné kyseliny 0,03 g. z toho cukry 0,52 g. Tuky 0,08 g