krbyvysocina.cz

Expres Menu Vepřové na žampionech s těstovinami 1 porce 500g

Kvalitní a žádaný kus Expres Menu Vepřové na žampionech s od dodavatele s dlouholetou historií EXPRES MENU pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní za parádní cenu! Akční ceny od 149 Kč.
EAN: 8594043795617
Expres Menu Vepřové na žampionech s těstovinami 1 porce 500g

Expres Menu Vepřové na žampionech s těstovinami 1 porce 500g
Kousky libové vepřové plece podávané v krémové omáčce s čerstvými žampiony, která je zjemněná smetanou a máslem. Jako příloha jsou rýžové fusilli.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:těstoviny (40 %) (rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl, kurkuma), vepřová plec (24 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), žampiony (6,4 %), mléko, cibule, smetana, máslo, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, kmín.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 131 kcal. Energetická hodnota 548 kJ. Sacharidy 13,9 g. Bílkoviny 5,4 g. Nasycené mastné kyseliny 2,1 g. z toho cukry 0,7 g. Tuky 5,9 g