krbyvysocina.cz

Expres Menu Jelení ragú 2 porce 600g

Velmi prodávaný produkt Expres Menu Jelení ragú 2 od našeho předního výrobce EXPRES MENU najdete zde extra se slevou. Aktuálně za 189 Kč.
EAN: 8594043790223
Expres Menu Jelení ragú 2 porce 600g

Expres Menu Jelení ragú 2 porce 600g
Jelení maso, které bylo dušené v červeném víně s kořenovou zeleninou, je ochuceno divokými kořeními a rybízovou marmeládou. Ta omáčce dodává sladkokyselou a svěží chuť.
Složení:jelení maso (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák), červené víno, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, rybízová marmeláda (rybíz, cukr, pektin), cukr, citron, sůl kamenná, divoké koření.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 83 kcal. Energetická hodnota 348 kJ. Sacharidy 9,6 g. Bílkoviny 7,8 g. Nasycené mastné kyseliny 0,1 g. z toho cukry 5,4 g. Tuky 2,2 g