krbyvysocina.cz

Expres Menu Vepřový guláš 1 porce 300g

Tento oblíbený výrobek Expres Menu Vepřový guláš 1 od výrobce s mnohaletou tradicí EXPRES MENU je k dispozici u nás teď za outletovou cenu! Levně za 99 Kč.
EAN: 8594043790353
Expres Menu Vepřový guláš 1 porce 300g

Expres Menu Vepřový guláš 1 porce 300g
Papriková vepřová plec připravená na cibulovém základu představuje alternativu klasickému guláši. Jako nejlepší přílohu k němu doporučujeme knedlík nebo chléb.
Složení:vepřová plec (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), paprika mletá, česnek, sůl kamenná, majoránka, kmín, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 104 kcal. Energetická hodnota 438 kJ. Sacharidy 4,9 g. Bílkoviny 6,5 g. Nasycené mastné kyseliny 1,6 g. z toho cukry 1,1 g. Tuky 7,2 g