krbyvysocina.cz

Expres Menu Koprovka s vejcem a brambory 1 porce 500g

Žádaný výrobek Expres Menu Koprovka s vejcem a od naší známé značky EXPRES MENU můžete dostat v naší online nabídce za výprodejovou cenu. Za bezkonkureční cenu 139 Kč.
EAN: 8594043795754
Expres Menu Koprovka s vejcem a brambory 1 porce 500g

Expres Menu Koprovka s vejcem a brambory 1 porce 500g
Smetanová omáčka s vejcem vařeným na tvrdo a vařenými bramborami, která je obohacena o intenzivní chuť kopru. Tento pokrm neosloví pouze vegetariány, ale všechny gurmány milující dobrou chuť.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:brambory (30 %), voda, vejce (22 %), mléko, smetana, cukr řepný, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kopr sterilovaný (0,8 %) (voda, kopr, ocet kvasný, cukr, sůl), máslo, sůl kamenná, ocet kvasný.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 82 kcal. Energetická hodnota 344,4 kJ. Sacharidy 10,4 g. Bílkoviny 4,1 g. Nasycené mastné kyseliny 1,2 g. z toho cukry 2,9 g. Tuky 3,2 g