krbyvysocina.cz

Expres Menu Moravská kapsička 1 porce 300g

Tento skvělý kousek Expres Menu Moravská kapsička 1 od značky s dobrým jménem EXPRES MENU máte možnost koupit právě opravdu levně. Aktuálně v akci za 129 Kč.
EAN: 8594043790957
Expres Menu Moravská kapsička 1 porce 300g

Expres Menu Moravská kapsička 1 porce 300g
Ručně plněná vepřová roláda s vaječnou fáší a kousky klobásy, podávaná v jemné omáčce připravené z restované cibule, hořčice a vajec.
Skvěle se doplňuje s celozrnnou rýží.
Složení:vepřová kotleta (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, vejce, sýr Eidam (mléko, sůl, sýrařské kultury), vepřová klobása (vepřové maso 86 %, voda, bramborový škrob, sůl, vepřový protein, koření), rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, sůl, kurkuma, koření extrakt), sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 496 kJ. Energetická hodnota 118 kcal. Sacharidy 4,3 g. Bílkoviny 9,5 g. Nasycené mastné kyseliny 2 g. z toho cukry 0,9 g. Tuky 7,5 g