krbyvysocina.cz

Expres Menu Telecí líčka na víně s kaší 1 porce 500g

Oblíbený produkt Expres Menu Telecí líčka na víně s od značky s tradicí a dobrou pověstí EXPRES MENU můžete sehnat bezpečně online za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 179 Kč.
EAN: 8594043795693
Expres Menu Telecí líčka na víně s kaší 1 porce 500g

Expres Menu Telecí líčka na víně s kaší 1 porce 500g
Telecí maso, které bylo dušené na červeném víně společně s kořenovou zeleninou a dochucené divokými bylinami a rybízovou marmeládou. Přílohou je bramborová kaše.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:bramborová kaše (40 %) (vařené brambory 62,5 %, mléko 34,5 %, máslo, sůl kamenná), telecí líčka (24 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), červené víno (4 %), cibule, rybízová marmeláda (rybíz, cukr, pektin), cukr řepkový, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, citronová šťáva, pepř, nové koření, bobkový list.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 389,1 kJ. Energetická hodnota 92,6 kcal. Sacharidy 12,4 g. Bílkoviny 6,3 g. Nasycené mastné kyseliny 1 g. z toho cukry 4,6 g. Tuky 2,6 g