krbyvysocina.cz

Expres Menu Dršťková polévka 2 porce 600g

Tento velmi oblíbený kus Expres Menu Dršťková polévka 2 od značky s tradicí a dobrou pověstí EXPRES MENU je k sehnání zrovna až neuvěřitelně levně. Nyní získáte od 109 Kč.
EAN: 8594043791671
Expres Menu Dršťková polévka 2 porce 600g

Expres Menu Dršťková polévka 2 porce 600g
Extrémně sytá polévka z hovězích drštěk, které byly uvařeny do měkka v hovězím vývaru s cibulovo-paprikovým základem.
TIP! Tuto tradiční, bohatou polévku si můžete doplnit vaším oblíbeným druhem pečiva. Jako hlavní chod vás zasytí na dlouhou dobu.
Složení:hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), hovězí žaludky (26 %), cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, paprika, sůl kamenná, česnek, pepř, kmín, majoránka.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 173 kJ. Energetická hodnota 41 kcal. Sacharidy 0,3 g. Bílkoviny 3,5 g. Nasycené mastné kyseliny 0,01 g. z toho cukry 0,6 g. Tuky 1,6 g