krbyvysocina.cz

Expres Menu Štěpánská pečeně 1 porce 300g

Tento kvalitní a žádaný výrobek Expres Menu Štěpánská pečeně 1 od výrobce s dobrým jménem EXPRES MENU jednoduše můžete pořídit teď za mimořádně nízkou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 119 Kč.
EAN: 8594043790704
Expres Menu Štěpánská pečeně 1 porce 300g

Expres Menu Štěpánská pečeně 1 porce 300g
Delikátní plátek hovězího masa podávaný s lahodnou omáčkou z restované cibule a taženého vývaru, obohacenou kousky vařených vajec.
Ideálně se kombinuje s rýží.
Složení:hovězí maso zadní (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, vejce, řepkový olej, uzená slanina (vepřové sádlo), sůl. kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 403 kJ. Energetická hodnota 96 kcal. Sacharidy 3,6 g. Bílkoviny 6,7 g. Nasycené mastné kyseliny 0,7 g. z toho cukry 0,2 g. Tuky 6,5 g