krbyvysocina.cz

Expres Menu Bramboračka s lesními houbami 1 porce 330g

Tento designový produkt Expres Menu Bramboračka s lesními houbami od kvalitní značky EXPRES MENU snadno najdete právě za rozumné peníze! Nabídka od 59 Kč.
EAN: 8594043796539
Expres Menu Bramboračka s lesními houbami 1 porce 330g

Expres Menu Bramboračka s lesními houbami 1 porce 330g
Polévka z hojnosti zeleniny, která je připravená na základu z cibule a dochucená majoránkou a pepřem.Výraznou chuť dodávají lesní houby.
TIP! Tuto sytou polévku si můžete dopřát s vaším oblíbeným druhem pečiva. Je ideální jako svačina nebo lehký oběd nejen pro děti, ale také pro vegetariány a vegany.
Složení:voda, brambory (8 %), směs polévkové zeleniny (mrkev, hrášek, květák, brokolice, kapusta, kedlubna), rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, cibule, sušené houby, česnek, sůl kamenná, majoránka, pepř, kmín.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 168 kJ. Energetická hodnota 40 kcal. Sacharidy 7 g. Bílkoviny 1 g. Nasycené mastné kyseliny 0,1 g. z toho cukry 0,7 g. Tuky 1,2 g