krbyvysocina.cz

Expres Menu Červené kari s kuřetem a jasmínovou rýží 1 porce 500g

Kvalitní produkt Expres Menu Červené kari s kuřetem a od dodavatele se skvělou pověstí EXPRES MENU je dostupný právě teď v nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 169 Kč.
EAN: 8594043795471
Expres Menu Červené kari s kuřetem a jasmínovou rýží 1 porce 500g

Expres Menu Červené kari s kuřetem a jasmínovou rýží 1 porce 500g
Pikantní thajská omáčka s kousky kuřecích prsou, kokosovým mlékem, kari, koriandrem, citronovou trávou a limetkou. Tento intenzivní chuťový zážitek je doplněn jasmínovou rýží.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:jasmínová rýže (40 %), kuřecí prsa (24 %), cibule, kokosové mléko sušené (dehydratovaný extrakt z dužiny BIO kokosových ořechů 97,5 %, BIO maltodextrin 2 %, BIO arabská guma 0,5 %), třtinový cukr, kari pasta červená (2 %) (sušené červené chilli 28 %, citronová tráva, česnek, sůl, šalotka, kaffir, galanga, koriandr, římský kmín), limetková šťáva, sezamový olej, rybí omáčka (extrakt z ančoviček 63 %, voda, sůl, cukr), sůl kamenná, rýžová mouka, kukuřičná mouka, koriandr, bazalka.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 715 kJ. Energetická hodnota 170 kcal. Sacharidy 20,8 g. Bílkoviny 7,8 g. Nasycené mastné kyseliny 3,5 g. z toho cukry 4,4 g. Tuky 5,7 g