krbyvysocina.cz

Expres Menu Katův šleh 1 porce 300g

Zajímavý produkt Expres Menu Katův šleh 1 od skvělého a známého výrobce EXPRES MENU pořídíte zde teď právě až neuvěřitelně levně! Nyní nakoupíte za 99 Kč.
EAN: 8594043790339
Expres Menu Katův šleh 1 porce 300g

Expres Menu Katův šleh 1 porce 300g
Tento pokrm je perfektní volbou pro fanoušky pikantních jídel, kteří si v omáčce oblíbí chuť sterilovaných okurek, kapie a feferonek. Základ tvoří šťavnaté kousky z vepřové kýty. K tomu vřele doporučujeme servírovat rýži.
Složení:vepřová kýta (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), kapie sterilovaná (červená paprika, voda, ocet, cukr, sůl, koření), okurky sterilované (okurky, voda, ocet kvasný, sůl, kořenící výtažek, hořčičné semínko), cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, feferonky sterilované (feferonky, voda, ocet kvasný, sůl), řepkový olej, sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 104 kcal. Energetická hodnota 436 kJ. Sacharidy 7 g. Bílkoviny 7,7 g. Nasycené mastné kyseliny 1,7 g. z toho cukry 2,8 g. Tuky 6,3 g