krbyvysocina.cz

Expres Menu Jelení guláš 1 porce 300g

Zajímavý produkt Expres Menu Jelení guláš 1 od dodavatele se skvělou pověstí EXPRES MENU pohodlně seženete v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Aktuálně v akci za 119 Kč.
EAN: 8594043790933
Expres Menu Jelení guláš 1 porce 300g

Expres Menu Jelení guláš 1 porce 300g
Kousky libového jeleního masa, které byly dušené do měkka, podávané v omáčce připravené na cibulovém základu se sladkou paprikou, zalité taženým vývarem a ochucené česnekem a jalovcem.
Složení:jelení maso (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), sůl kamenná, paprika, pepř, česnek, majoránka, jalovec.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 280 kJ. Energetická hodnota 66 kcal. Sacharidy 4,8 g. Bílkoviny 7,9 g. Nasycené mastné kyseliny 0,1 g. z toho cukry 1,1 g. Tuky 2,1 g