krbyvysocina.cz

Expres Menu Zeleninové ragú 1 porce 300g

Tento velmi žádaný produkt Expres Menu Zeleninové ragú 1 od skvělého a známého výrobce EXPRES MENU jednoduše pořídíte zde teď právě za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 93 Kč.
EAN: 8594043790025
Expres Menu Zeleninové ragú 1 porce 300g

Expres Menu Zeleninové ragú 1 porce 300g
Během pomalého procesu vaření se sójové boby, kořenová zelenina, rajčata a koření spojí do chutného pokrmu, který poskytne sytost.
Složení:sójové boby, kořenová zelenina (mrkev, petržel, celer), rajčata, hrášek, cibule, voda, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, sůl kamenná, pepř, rozmarýn, bobkový list.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 104 kcal. Energetická hodnota 439 kJ. Sacharidy 8,7 g. Bílkoviny 7,5 g. Nasycené mastné kyseliny 0,6 g. z toho cukry 1,8 g. Tuky 5 g