krbyvysocina.cz

Expres Menu Krakonošův oheň 1 porce 300g

Tento velmi žádaný produkt Expres Menu Krakonošův oheň 1 od značky s dlouholetou historií EXPRES MENU jednoduše můžete pořídit u nás právě za super cenu! Nyní nakoupíte za 99 Kč.
EAN: 8594043790742
Expres Menu Krakonošův oheň 1 porce 300g

Expres Menu Krakonošův oheň 1 porce 300g
Tradiční krkonošský recept se skládá z kousků vepřového masa a mírně ostré smetanové omáčky. Jako ideální doplněk se nabízí bramboráky nebo kváskový chléb.
Složení:vepřová kýta (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, smetana, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, pepř, chilli.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 445 kJ. Energetická hodnota 106 kcal. Sacharidy 4,5 g. Bílkoviny 6,9 g. Nasycené mastné kyseliny 2,4 g. z toho cukry 1 g. Tuky 7,2 g