krbyvysocina.cz

Expres Menu Kuře na žampionech 1 porce 300g

Žádaný produkt Expres Menu Kuře na žampionech od dodavatele s dobrým jménem EXPRES MENU dostanete tady a teď právě ve výhodné akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 99 Kč.
EAN: 8594043790759
Expres Menu Kuře na žampionech 1 porce 300g

Expres Menu Kuře na žampionech 1 porce 300g
Šťavnaté kousky kuřecího masa podávané v jemné smetanové omáčce s čerstvými žampiony, které byly restované na másle. Ideálně se podává s rýží nebo těstovinami.
Složení:kuřecí stehenní maso (33 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), žampiony (6 %), smetana, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, cibule, máslo, sůl kamenná, kmín.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 371 kJ. Energetická hodnota 89 kcal. Sacharidy 4 g. Bílkoviny 7,9 g. Nasycené mastné kyseliny 2 g. z toho cukry 0,9 g. Tuky 4,5 g