krbyvysocina.cz

Expres Menu Vývar hovězí 2 porce 500g

Povedený produkt Expres Menu Vývar hovězí 2 od značky s dlouholetou historií EXPRES MENU snadno získáte aktuálně na webu levně. Nyní získáte od 109 Kč.
EAN: 8594043795235
Expres Menu Vývar hovězí 2 porce 500g

Expres Menu Vývar hovězí 2 porce 500g
Pomalu tažený vývar z hovězího masa, kostí a kořenové zeleniny po dobu 15 hodin, jemně osolený. Tento vývar je ideální jako základní ingredience do polévek, omáček nebo jako podliva pro pečené maso. Bez použití jakýchkoliv dochucovadel udělá vaše jídlo naprosto neodolatelné.
Složení:Hovězí vývar (voda, hovězí kosti, hovězí maso, mrkev, petržel, cibule, celer, česnek, sůl kamenná, bobkový list, nové koření, pepř celý).
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 10 kcal. Energetická hodnota 42 kJ. Sacharidy 0,9 g. Bílkoviny 1,5 g. Nasycené mastné kyseliny 0,1 g. z toho cukry 0,1 g. Tuky 0,1 g