krbyvysocina.cz

Expres Menu Svíčková na smetaně s bramborovými noky 1 porce 500g

Akční a ve slevě produkt Expres Menu Svíčková na smetaně s bramborovými od našeho známého výrobce EXPRES MENU lze koupit právě teď v naší nabídce skutečně levně. Právě lze objednat jen za 179 Kč.
EAN: 8594043795631
Expres Menu Svíčková na smetaně s bramborovými noky 1 porce 500g

Expres Menu Svíčková na smetaně s bramborovými noky 1 porce 500g
Lahodná smetanová omáčka připravená z kořenové zeleniny a divokých bylinek, doplněná křehkými plátky špikovaného zadního hovězího masa se slaninou. Tento pokrm si můžete netradičně vychutnat s jemnými bramborovými knedlíčky.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:bramborové noky (40 %) (brambory, kukuřičná mouka, vejce, voda), hovězí maso zadní (24 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), mléko, smetana, cukr, máslo, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, uzená slanina (vepřové sádlo), citronová šťáva, pepř celý, nové koření, bobkový list.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 141 kcal. Energetická hodnota 592,3 kJ. Sacharidy 18,9 g. Bílkoviny 6,1 g. Nasycené mastné kyseliny 1,2 g. z toho cukry 3,4 g. Tuky 5,5 g