krbyvysocina.cz

Expres Menu Krůta na asijský způsob 1 porce 300g

Velmi oblíbený produkt Expres Menu Krůta na asijský způsob od známé značky EXPRES MENU snadno můžete sehnat na našich stránkách v bezva akci. Nabídky od 109 Kč.
EAN: 8594043790162
Expres Menu Krůta na asijský způsob 1 porce 300g

Expres Menu Krůta na asijský způsob 1 porce 300g
Krůtí maso podávané v omáčce zeleninové směsi, která obsahuje čerstvý pórek, žampiony, papriku, zelí, sójové klíčky, chilli, bambusové výhonky a houbu Jidášovo ucho.
Složení:krůtí maso (33 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), zelí bíle, mrkev, pórek, houba Jidášovo ucho, paprika, sójové klíčky, bambusové výhonky, cibule, žampiony, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, pepř, chilli.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 65 kcal. Energetická hodnota 272 kJ. Sacharidy 4,2 g. Bílkoviny 10,6 g. Nasycené mastné kyseliny 0 g. z toho cukry 0,6 g. Tuky 1,2 g