krbyvysocina.cz

Expres Menu Vepřové na smetaně 1 porce 300g

Hodně oblíbený kus Expres Menu Vepřové na smetaně od výrobce se zárukou kvality EXPRES MENU je dostupný zde teď právě za rozumné peníze! Levně za cenu 109 Kč.
EAN: 8594043790919
Expres Menu Vepřové na smetaně 1 porce 300g

Expres Menu Vepřové na smetaně 1 porce 300g
Delikátní smetanová omáčka připravená z kořenové zeleniny a divokého koření představuje alternativu klasické svíčkové na smetaně, ale je servírována s libovým plátkem z vepřové kýty.
Složení:vepřová kýta (33 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), mléko, smetana, cukr, rýžová mouka, kukuřičná mouka, máslo, cibule, řepkový olej, sůl kamenná, citrónová šťáva, pepř celý, nové koření, bobkový list.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 136 kcal. Energetická hodnota 572 kJ. Sacharidy 8,3 g. Bílkoviny 7 g. Nasycené mastné kyseliny 3,5 g. z toho cukry 4,6 g. Tuky 9 g