krbyvysocina.cz

Expres Menu Boršč 2 porce 600g

Nový kousek Expres Menu Boršč 2 originál od značky EXPRES MENU lze sehnat u nás právě extra se slevou! Cena od 109 Kč.
EAN: 8594043790964
Expres Menu Boršč 2 porce 600g

Expres Menu Boršč 2 porce 600g
Polévka z červené řepy, bohatě naložená kousky hovězího a vepřového masa, které bylo dušené na kořenové zelenině, doplněná bramborami a hlávkovým zelím a zjemněná přídavkem smetany.
Složení:hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), hovězí maso přední, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), zelí hlávkové, červená řepa sterilovaná (červená řepa, voda, ocet, cukr, sůl, aroma), vepřové maso (plec), smetana, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), brambory, cukr, cibule, uzená slanina (vepřové sádlo), citron, sůl kamenná, paprika mletá, bobkový list.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 320 kJ. Energetická hodnota 76 kcal. Sacharidy 8 g. Bílkoviny 3,1 g. Nasycené mastné kyseliny 0,39 g. z toho cukry 3,4 g. Tuky 4 g