krbyvysocina.cz

Expres Menu Kotlíkový guláš 1 porce 300g

Kvalitní a velmi žádaný produkt Expres Menu Kotlíkový guláš 1 od značky s tradicí a dobrou pověstí EXPRES MENU máte možnost získat právě teď v naší nabídce trvale výhodně! Na našich stránkách za 109 Kč.
Expres Menu Kotlíkový guláš 1 porce 300g

Expres Menu Kotlíkový guláš 1 porce 300g
Papriky, rajčata a cibule se restují na opečené slanině. K těmto ingrediencím se poté přidá pomalu vařený hovězí vývar a jemně dušené hovězí a vepřové maso.
TIP! Toto jídlo je vynikající s chlebem přímo v přírodě u táborového ohně.
Složení:hovězí maso přední (16 %), vepřová plec (16 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, špek, rajčata, papriky, rýžová mouka, kukuřičná mouka, česnek, paprika mletá, sůl kamenná, pepř, majoránka.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 541 kJ. Energetická hodnota 129 kcal. Sacharidy 4,9 g. Bílkoviny 7,4 g. Nasycené mastné kyseliny 3,3 g. z toho cukry 0,9 g. Tuky 9,4 g