krbyvysocina.cz

Expres Menu Kuřecí vývar s masem a zeleninou 1 porce 330g

Tento akční produkt Expres Menu Kuřecí vývar s masem a originál od výrobce EXPRES MENU je dostupný v naší nabídce téměř zdarma. Právě teď za cenu 69 Kč.
EAN: 8594043796454
Expres Menu Kuřecí vývar s masem a zeleninou 1 porce 330g

Expres Menu Kuřecí vývar s masem a zeleninou 1 porce 330g
Polévka je založená na pomalu vařeném vývaru s prvotřídní kořenovou zeleninou a libovým kuřecím masem.
TIP! Polévku můžete obohatit o nudle, jakékoli polévkové těstoviny, které máte rádi, nebo zavářku. Tato polévka je ideální pro okamžiky, kdy jste nachlazení, nebo jako rychlá svačina.
Složení:kuřecí vývar (voda, kuřecí maso a kosti, cibule, česnek, bobkový list, nové koření, pepř, sůl), směs zeleniny (mrkev, celer, petržel) (23 %), kuřecí maso (5 %), sůl kamenná, pepř.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 28 kcal. Energetická hodnota 119 kJ. Sacharidy 1,5 g. Bílkoviny 3,4 g. Nasycené mastné kyseliny 0 g. z toho cukry 0 g. Tuky 1,1 g